Конкурс продолжается!

Дата: 7 октября 2016 в 08:53, Обновлено 26 октября в 11:03

МЭТА: забеспячэнне аптымальнага развіцця ўстановы адукацыі як цэласнай сацыяльна-педагагічнай сістэмы на аснове рэалізацыі кампетэнтнаснага падыходу.

ЗАДАЧЫ:

1. Павышаць якасць адукацыі праз засваенне і выкарыстанне тэхналогій, якія забяспечваюць паспяховасць самастойнай работы кожнага вучня.

2. Павышаць узровень выхаванасці вучняў праз актывізацыю работы  службы СППС, эфектыўнае ўзаемадзеянне з сям'ёй, аб'яднанне намаганняў усіх зацікаўленых структур па прыняцці дадатковых мер для забеспячэння бяспечных паводзін навучэнцаў.

3. Працягваць работу па павышэнні ўзроўню прафесійных кампетэнцый педагогаў праз распаўсюджванне эфектыўных адукацыйных практык выкладання вучэбных прадметаў, правядзення майстар-класаў, работы творчых груп.

4. Ствараць умовы для захавання здароўя навучэнцаў праз удасканаленне  фізкультурна-аздараўленчай работы, праз урочную і пазаўрочную дзейнасць.

5. Умацоўваць, развіваць матэрыяльна-тэхнічную, вучэбную базу школы праз забеспячэнне ўстановы адукацыі спартыўным інвентаром і абсталяваннем,  аснашчэнне кабінетаў камп’ютарнай тэхнікай,  бягучы рамонт дарожак, устаноўку дзвярных запораў гардэроба.

УЧАСТКОВЫЙ  ИНСПЕКТОР  ИДН

Филоник